Za kosmetiku umíme utratit někdy až nehorázné sumy. Ušetřit přitom lze docela snadno. Stačí sledovat pravidelně akční letáky a slevy.

Využívat nákupy ve slevách se dnes již snaží téměř každý. Výhodou je, že i když si třeba zejména kvůli vysokým cenám dopravy kupujete řadu věcí pořád v běžných kamenných prodejnách, existuje možnost sledovat jejich aktuální slevy a akční letáky snadno na jednom místě. Kupi.cz je největším českým portálem zaměřeným na online distribuci akčních letáků a katalogů. Právě zde dokážete výrazně snížit své měsíční výdaje, i pokud jde o nákupy vlasové kosmetiky nebo třeba techniky pro úpravu vlasů. Díky Kupi proměníte svoji koupelnu na domácí wellness se soukromým kadeřnickým salonem a ani za to neutratíte příliš mnoho peněz. Stačí se naučit nakupovat chytře a tedy levně!

Za vlasovou kosmetiku umíme utratit někdy až nehorázné sumy. Ušetřit přitom lze docela snadno. Stačí sledovat pravidelně akční letáky a slevy.

Akční letáky jsou možnost, jak nakupovat vlasovou kosmetiku levně

Málokterá z nás při nákupu kosmetiky nebo vlasové kosmetiky experimentuje. Většinou máme svoji oblíbenou značku a produkt a ten kupujeme pořád dokola. Je jedno, jestli jde dekorativní kosmetiku, o šampon, kondicionér, masku na vlasy nebo jinou stylingovou kosmetiku. Já osobně třeba pokud jde o běžnou vlasovou kosmetiku nakupuji už léta stejnou stylingovou silně tužící pěnu od Welly. Cena za ni se markantně liší podle toho, jestli je právě v daném obchodě ve slevě či nikoliv. Když narazím na svoji tužící pěnu v akci, vždy se mi vyplatí koupit více balení najednou. V poslední době jsem si zvykla slevovat akční ceny, slevy a akce aktivněji. Svoji oblíbenou vlasovou kosmetiku, ale ani jinou drogerii, už jinak než s akční cenou kupovat nemusím. Pošťačku jsem přitom už dávno upozornila na to, že mi schránku nemá plnit slevovými letáky. Mnohem pohodlnější a i ekologičtější je sledovat slevy na webu Kupi.cz nebo v mobilní aplikaci této služby.

Za vlasovou kosmetiku umíme utratit někdy až nehorázné sumy. Ušetřit přitom lze docela snadno. Stačí sledovat pravidelně akční letáky a slevy.

Když člověk nenakoupí chytře – a tedy výhodně, nemá z nákupu ani radost

Pokazil se mi fén. Zejména z časových důvodů jsem na něm docela závislá. Navíc vzhledem ke svým vlasům mám na fén velice specifické požadavky. Musí mít ionizaci vzduchu, při sušení snadno regulovatelnou teplotu a nástavec s difuzérem. Vyrazila jsem tedy na nákup. Na internetu jsem se ve velkém množství značek a modelů rychle ztratila, a tak jsem se chtěla na fény podívat přímo v regálech. A to byla chyba. Koupila jsem fén, což o to, vynikající, ale s tzv. „přirážkou blbosti“ téměř 600 Kč. Přitom stačilo projít aktuální akční letáky a věděla bych, kde stejný fén koupit za nesrovnatelně nižší cenu. A to jsou přesně ty chvíle, kdy si nakonec nákupem vůbec neuděláme radost.

Za vlasovou kosmetiku umíme utratit někdy až nehorázné sumy. Ušetřit přitom lze docela snadno. Stačí sledovat pravidelně akční letáky a slevy.

Levné nákupy díky Kupi.cz

Nákupní centra, hypermarkety, supermarkety, sítě drogerií, velcí prodejci elektra a mnoho dalších – jejich akční letáky nechybí na Kupi.cz. Nabídky jsou dokonce připravené tak, že se dovíte o akčních cenách, které třeba ani nejsou celorepublikové, ale týkají se právě vašeho regionu. Snadno porovnáte akční ceny supermarketů a hypermarketů, všechny slevové letáky si lze prohlédnout na jednom místě a nemusíte si jejich zasíláním nechat přeplňovat poštovní či e-mailovou schránku. Služba pomáhá hlídat nové slevy a letáky, ale i vytvořit sdílený nákupní seznam. Aby vám žádná akce a sleva, o kterou máte zájem, neunikla, snadno si lze tvořit z aktuálních akčních výrobků nákupní seznam. A s ním pak klidně poslat na nákupy třeba i tchýni, mámu nebo partnera. Nákupní seznam se dá totiž snadno přeposlat přes e-mail komukoliv, koho na nákup vyšlete.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContententPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník