AICHI 2016 jde již skutečně do finále a rovněž už víme, jaký program nás čeká na slavnostním galavečeru, kde budou vyhlášení vítězové letošního ročníku.

Čtrnáctý ročník kadeřnické soutěže AICHI 2016 vrcholí. To pravé, slavnostní vyvrcholení se uskuteční 11. října 2016 v prostorech pražského Fora Karlín. Slavnostní večer ale nebude jenom o vyhlášení a udílení cen vítězům – i když na to zejména soutěžící letošního ročníku AICHI určitě čekají nejvíce. Těšit se můžete na opulentní kadeřnické show kadeřníků pořadatelské firmy Bomton studia i hostů z různých koutů světa. Z nich galavečer AICHI představí jihoafrickou kadeřnici, přední artistku Davines Candice Wyatt Minter a britského uměleckého ředitele značky Ermila, Simona Shaw. Bomton uvede novou kolekci účesových a vlasových trendů pro nadcházející rok 2017. Ale čeká nás i avantgardní vystoupení Bomton studií pod vedením Jany Langmajerové. Samozřejmě jako obvykle nebude chybět vlasová show vítězky loňského ročníku AICHI, Lucie Ungrové. Těšit se můžeme na hudební vystoupení jednoho z nejdéle působících rapperů na české hip hopové scéně se jménem Vladimir 518 (člen skupiny PSH, label BiggBoss) společně s producentem DJ Mike Trafikem a zpěvačkou s nezaměnitelným hlasem Tonyou Graves (Monkey Business). Provázet večerem vás bude i letos multifunkční muž – Leoš Mareš.

AICHI 2016 jde již skutečně do finále a rovněž už víme, jaký program nás čeká na slavnostním galavečeru, kde budou vyhlášení vítězové letošního ročníku.

AICHI 2016 se již chystá na své letošní finále. Vstupenky jsou již v prodeji.

AICHI 2016 se již chystá na své letošní finále. Vstupenky jsou již v prodeji a můžete si je koupit zde →

Kdo je letos ve finále AICHI 2016?

Přihlášené kadeřnické týmy prošly výběrovým kolem, do kterého zaslaly své práce, dále se zúčastnily semifinálového kola, v němž naživo měnily vzhled modelek a v posledním, finálovém, kole se pak ve studiu Bomton Florentinum popraly nejen s makeupem, vlasy ale i celkovým stylingem. První tři místa hodnotí porota, která je složena z profesionálů v oboru, mezi které bezpochyby patří například Taťána Kuchařová Gregor, Robert Starý, Misha Čadková, Jan Hlaváček, Karel Dražan, Filip Vaněk, Ivana Tokárská nebo Matúš Tóth. Vyhlašuje se rovněž cena veřejnosti. Celou soutěž AICHI 2016 s vámi i letos sledujeme. V našem speciálu AICHI se můžete podívat na úspěšné proměny v jednotlivých kolech soutěže, stejně tak, jako si přečíst minirozhovory s letošními semifinalisty a finalisty. Ty stále publikujeme, takže máte možnost se seznamovat s novými a novými top tvářemi naší kadeřnické scény.

GALERIE: Takto se bojovalo o postup do finále AICHI 2016

Finalisté AICHI 2016

 • Adéla Kodetová – AKA, Karlovy Vary
 • Radka Bajglová – Hair studio Honza Kořínek, Praha
 • Miluše Najman Petrusková – Atelier Glam, Praha
 • Jitka Kočová – Hair Design Unique, Plzeň
 • Jana Frančíková – Kadeřnictví Jany Frančíkové, Aš
 • Jiří Kožíšek – Hair Art Jiří Kožíšek, Kladno
 • Yveta Růžičková – Vanilkové Nebe, Hodonín
 • Iuliia Ten – Beauty Shape Centre, Praha
 • Zbyněk Novák – kadeřnictví Kouzelné zrcadlo, Hodonín
 • Dagmar Abdel Popová – Salon VUE.010, Hradec Králové
 • Eva Komínková – Sanett, Praha

Seznamte se s hvězdou letošního galavečera – s Candice Wyatt Minter

Co představí kadeřníka lépe, než jeho kolekce? Tou nejnovější kolekcí artistky značky Davines, Candice Wyatt Minter, která bude hostem slavnostního večera AICHI, je kolekce účesů Delf Punk. Umělkyně a kadeřnice se inspirovala holandskými objeviteli. Účesová kolekce má být připomínkou dálných cest a obchodů, setkávání starověkých kultur napříč světem i mísením kultur spojeným s volným přejímáním zvyků.

GALERIE: Kolekce Candice Wyatt Minter – Delf Punk

O kolekci účesů Delft Punk 2016
 • Vlasy a barva: Candice Wyatt-Minter
 • Fotograf: Aubrey Johnsson
 • Make-up: Krassi Toma
VIDEO: Účesy Candice Wyatt Minter – Delf Punk

Kdo je Candice Wyatt Minter

Candice Wyatt Minter  je přední artistka značky Davines. Současně je majitelkou salonu Wyatt Hairdressing and Barbering v jihoafrickém Johannesburgu. Svou inspiraci čerpá z architektury, výtvarného umění i hudby a interpretuje je do vlastních vlasových trendů. Její jedinečný cit pro vnímání drobných „věcí“ dále určuje její celkový pohled na vlasy jako takové. Pracuje s nimi tak, aby spojila dobře odvedené řemeslo s kreativitou. „Jsem velmi poctěna, že mohu navštěvovat zahraniční show. Cestování mě inspiruje, ráda poznávám kolegy z kadeřnického oboru, jejich osobnost a přístup k práci. Dlouhodobě pracuji se značkou Davines, vždy dodrží co slíbí a nikdy mě nezklamala. Závazek k životnímu prostředí společnosti Davines mě dovedl k ohleduplnějšímu životu k přírodě. Jejich etika a hodnoty jsou v souladu s mojí duší.“ Říká o své práci Candice.

Seznamte se s hvězdou letošního galavečera AICHI 2016 – s Candice Wyatt Minter

Seznamte se s hvězdou letošního galavečera AICHI 2016 – s Candice Wyatt Minter

Úspěšná vlasová umělkyně Candice Wyatt Minter získala mnoho kadeřnických ocenění a je právem hrdá i na své ocenění MTV – nejšetrnější salon k životnímu prostředí v Africe. Je vítězkou světové soutěže Davines World Style Contest v roce 2010.

Načerpejte inspiraci z Wyatt Hairdressing and Barbering salonu, který získal již zmíněné prestižní ocenění MTV za nejšetrnější salon k životnímu prostředí v Africe a patří jedné z našich hvězd slavnostního vyhlášení cen kadeřnické soutěže AICHI.

Kdo je Simon Shaw

Simon Shaw, umělecký ředitel značky Ermila působící v Londýně, je držitelem ocenění Hair Awards Best men’s range 2014 a Grand Master Barber Award. Shaw je jednou z nejinspirativnějších osobností, která je v Londýně známa jako inovativní a zábavný školitel-kadeřník Simon. Se svým vlasovým strojkem posouvá hranice designu a stříhání vlasů na novou úroveň. Díky dlouhodobým zkušenostem poskytuje nejen inspiraci, ale i poradenství v mnoha odborných časopisech. Simon je známý pro svou vášeň ke vzdělání, sám semináře a kurzy nejen připravuje, ale i realizuje. Společně s uměleckým týmem v Londýně je vyhledávanou osobností na všech kadeřnických show nejen ve Velké Británii ale i v zahraničí, účastnil se například výstavy Salon International. Je jedno, kde se Simon objeví, vždy připraví perfektní show a je její pravou hvězdou. Okouzlení? Zaručeno. Takže se určitě máme na co těšit i na galavečeru AICHI 2016.

Simon Shaw, umělecký ředitel značky Ermila, známý školitel a mezinárodně vyhledávaná kadeřnická persona, bude jedním ze zahraničních hostů letošního galavečera AICHI 2016.

Simon Shaw, umělecký ředitel značky Ermila, známý školitel a mezinárodně vyhledávaná kadeřnická persona, bude jedním ze zahraničních hostů letošního galavečera AICHI 2016.

Zdroj informací obrázků: AICHI.cz, Wyatthairdressing.com

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník