Affiliate systémy jsou moderním způsobem, jak si vydělat peníze v takzvaném partnerském marketingu. Získávejte zákazníky pro jiné za odměnu!

Systém Affiliate – pod tímto pro mnohé ještě ne zcela probádaným slůvkem se ukrývá možnost, jak si v případě že vlastníte webové stránky, můžete přivydělat. Pomáhejte jiným prodávat jejich služby a produkty a získávejte za to finanční odměnu formou provize. Ať už vlastníte kadeřnictví a s ním webové stránky svého salonu, nebo máte e-shop s vlasovou kosmetikou či jiné internetové stránky, máte možnost svým zákazníkům doporučit finanční službu Rychlá půjčka od Perfect-money.cz. Ta nabízí rychlé půjčky do výplaty od 1000 do 5000 Kč s přehlednými a férovými podmínkami. Je určena pro každého, kdo potřebuje řešit krátkodobý nedostatek financí. Po uzavření smlouvy při prvním půjčení je pak možné půjčku získat opakovaně bez další administrativy.

Kolik mohu díky affiliate vydělat?

Právě půjčky affiliate systémy odměňují velice štědře. Přesněji zákazníky, které pro půjčku získáte. Zejména pokud jde o půjčky krátkodobé, malé a jedním zákazníkem využívané opakovaně. Pokud získáte zákazníky pro program Perfect-money.cz, získáte za každého 900 až 1000 Kč provizi.

Affiliate marketing vám může vydělat peníze téměř bez práce. Pomozte propagovat finanční služby a vydělejte na tom!

Affiliate marketing vám může vydělat peníze téměř bez práce. Pomozte propagovat finanční služby a vydělejte na tom!

Začněte s affil vydělávat!

Pro zapojení partnerů do provizního affil systému se zaregistrujete na Nejprovize.cz, vygenerujete si propagační kódy a ty samy nebo pomocí vašeho webmastera vložíte do svých webových stránek. Systém rozezná, zda realizovaná objednávka přišla od uživatele a čtenáře z vašich stránek. Pokud ano, náleží vám za jeho získání odměna podle podmínek systému.

Partnerství v affiliate systému není jen o důvěře. Ta je podpořena statistikami v reálném čase, kdy máte přesný přehled o tom, kolik zákazníků a kdy jste do systému přivedly. Nejprovize.cz si vybírá jenom seriózní partnery a dbá na rychlé vyplácení provizí bez zbytečného zdržování. K dispozici máte přehledné statistiky a také velký výběr reklamních bannerů a propagačních iframů.

Zaregistrujte se do provizního systému Nejprovize.cz a vydělávejte bez práce na získávání zákazníků projektu rychlých půjček Perfect-money.cz.

Zdroj obrázků: FL, Nejprovize.cz

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník