Kadeřnické studio Jana Burdová bude již počtvrté spolu s Deníky měnit šest žen. Do akce Proměny Jany Burdové se může přihlásit každá žena.

Do Proměn kadeřnického studia Jana Budová a Deníku se může přihlásit každá žena. Stačí jen na adresu promeny4@denik.cz poslat e-mail, uvést své celé jméno, bydliště, přiložit fotografii postavy a obličeje a připsat míry a konfekční velikosti. Součástí e-mailu by měl být i krátký příběh o tom, proč se do proměn hlásíte. Pak již jen stačí mít štěstí a být vybrána. Proměny Jany Burdové s Deníky se letos konají již počtvrté.

Proměny Jany Burdové s Deníky – ukázky proměn z předchozích ročníků akce.

Proměny Jany Burdové s Deníky – ukázky proměn z předchozích ročníků akce.

Pokud patříte i vy k těm, kterým záleží nejen na tom, jak vypadají, ale také na dlouhodobé kráse v podobě zdravých vlasů a pleti a chcete zažít něco extra, máte nyní jedinečnou příležitost vložit se do rukou profesionálů a nechat se hýčkat. Navíc máte možnost vyhrát i řadu zajímavých cen od partnerů akce včetně žehličky nebo fénu značky GHD a profesionální vlasové kosmetiky Redken. Tak neváhejte, čtvrtý ročník Proměny Jany Burdové s Deníky právě začíná. Patronkou tohoto ročníku je herečka a moderátorka Tereza Kostková, která jako tvář studia Jana Burdová každou proměnu zhodnotí.

Proměny Jany Burdové

První proměněnou uvidíte na stránkách severočeských Deníků 19. listopadu, kdy začne i velká soutěž. Čtenáři budou mít možnost sledovat šestici dam a vybrat tu proměnu, jež se podle nich nejvíce povedla. Hlasování začne v listopadu a skončí v únoru 2015. V této době se budou na stránkách Deníků soutěžící pravidelně objevovat. Nezapomeňte Proměny Jany Burdové sledovat.

„Máme za sebou již tři úspěšné ročníky a musím říct, že každý byl něčím specifický. Většina žen, které si přejí změnit svůj vzhled, obvykle chce v životě změnit ještě něco více. S novým vzhledem tak třeba plánují upravit životní styl, najít novou práci, partnera nebo jen začít cvičit, učit se anglicky. Prostě si konečně najít trochu času pro sebe. Proto tento ročník věnujeme právě vám. Napište nám svůj příběh, a pokud chcete, připište i to, v čem by vám změna vzhledu mohla pomoci,“ vyzývá Jana Burdová, autorka projektu, majitelka stejnojmenného kadeřnického studia v Teplicích, trojnásobná držitelka titulu Kadeřník roku a Art Designérka značky Redken.

Proměny Jany Burdové s Deníky – ukázky proměn z předchozích ročníků akce.

Proměny Jany Burdové s Deníky – ukázky proměn z předchozích ročníků akce.

Do akce Proměny Jany Burdové je zapojen celý tým profesionálů. Nejprve se o vybranou dámu starají kadeřníci. Následuje ošetření obličeje a zkoušky přirozeného líčení a foto­makeupu. Letos k tomu využijeme luxusní kosmetiku Armani a líčit bude česká facedesignérka Monika Kačerovská. Ale největší zábava podle autorky projektu Jany Burdové začíná v den stylingu.

„Je to sen každé z nás, být celý jeden den obklopena úžasnými druhy krásného oblečení a zkoušet si to nejlepší. Letos se do Proměn s Deníkem zapojil módní dům Van Graaf. V jeho nitru se nachází neuvěřitelných 200 značek od světové klasiky až po poslední trendy z módních mol. Naštěstí naše stylistka Linda Radostová bude na místě celý den a pomůže vybrat vhodné kousky,“ ujišťuje Jana.

Proměny Jany Burdové s Deníky – ukázky proměn z předchozích ročníků akce.

Proměny Jany Burdové s Deníky – ukázky proměn z předchozích ročníků akce.

Pak už proměněnou dámu čeká profesionální fotograf Jan Tůma, který má zkušenosti jak s focením přirozené krásy žen, tak fashion fotografií. Několik let fotografuje české miss a spolupracuje s mnoha magazíny. Každá soutěžící v Proměny Jany Burdové se tak může těšit na výběr svých nejlepších snímků.

Zdroj obrázků: Pavla Pokorná

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník