[3D]MEN – trojrozměrná péče o vlasy je novinkou pro muže!
[3D]MEN – trojrozměrná péče o vlasy je novinkou pro muže!

[3D]MEN – trojrozměrná péče o vlasy je novinkou pro muže!

[3D]MEN představuje první značku Schwarzkopf Professional, která je 100% určená pro muže. Vlasová kosmetika pro muže obsahuje šampon, péči i styling.

Muži si na vlasových přípravcích cení nejvíce prémiového výkonu, výjimečného efektu, okamžitého působení a jednoznačných účinků. Chtějí mít své vlasy během chvilky ošetřené a snadno upravené do propracovaného a originálního stylu. Rychlá řešení jsou nezbytná. Schwarzkopf Professional povýšil prostřednictvím nového [3D]MEN pánskou vlasovou péči a styling na novou úroveň, nabízí dokonalá řešení jakýchkoli pečujících a stylingových potřeb.

[3D]MEN představuje první značku Schwarzkopf Professional, která je 100% určená pro muže

Pánská vlasová kosmetika [3D]MEN vychází vstříc všem náročným požadavkům ohledně jejich vlasů prostřednictvím skutečně „trojrozměrného“ přístupu a vždy usiluje o přizpůsobení se měnícím se potřebám moderních mužů.

Každý z pečujících přípravků [3D]MEN splňuje tři klíčové rozměry výkonu pánské vlasové péče a zároveň vychází z principů Tricho-systému, znalosti vlasů, vlasové pokožky a kořínků: [1] přináší skvělé pečující účinky, [2] dodává okamžité a viditelné osvěžující efekty, [3] založený na vědecky ověřených aktivních ingrediencích.

Nový a inovativní sortiment stylingových přípravků završuje komplexní zážitek s [3D]MEN. Profesionální výrobky přináší maximální stylingové efekty prostřednictvím tří klíčových dimenzí výkonu pánského stylingu: [1] fixace, [2] struktura a [3] tvar. Všechny nové výrobky přichází v působivém černém designu, s osvěžující mužskou parfemací a vysoce výkonnými složkami.

Trojrozměrná péče o vlasy s [3D]MEN – trojrozměrná péče o vlasy je novinkou pro muže!
Trojrozměrná péče o vlasy s [3D]MEN – trojrozměrná péče o vlasy je novinkou pro muže!

Zkuste profesionální rady od expertů na pánský styling a péči

„Muži příliš dlouhou dobu patřili v salonech mezi návštěvníky druhé kategorie. Speciální přípravky pro muže, jako je [3D]MEN, vám poskytnou na explodujícím pánském trhu konkurenční výhodu“, říká Matty Conrad, kadeřník a majitel úspěšného kanadského holičství. Matty Conrad a John Gillespie, Globální pečující ambasador Schwarzkopf Professional, jsou skutečnými experty na pánské zákazníky v salonech. Oba sdílejí s ostatními kadeřníky důležité poznatky a poskytují jim profesionální rady o tom, jak zacházet s muži v salonu a jak si získat jejich loajalitu pomocí stylingových a pečujících služeb. Společně s expertním týmem Schwarzkopf Professional vytvořili John Gillespie a Matty Conrad speciálně pro muže inspirativní služby a odborné přístupy.

Rychlá řešení [3D]MEN v rámci služeb v salonu

Muži chtějí, aby se k nim v salonu přistupovalo odlišně. Muži jsou klienti, kteří rychle přijdou, rychle odejdou a nechtějí mít pocit, že se o ně někdo příliš stará. Zároveň požadují odborné znalosti a vysoký výkon. [3D]MEN nabízí tři rychlé pečující služby pro muže v salonu, které podpoří loajalitu zákazníků a salonům přinesou příležitost podpořit jejich byznys v tomto segmentu. Kadeřníkovi bude trvat pouhých pět minut navíc nad rámec běžně poskytované služby, aby nabídl tři pečující služby, které uspokojí potřeby různých typů vlasů.

Řada přináší působivý sortiment šesti pečujících a tří stylingových přípravků v novém designu. Nové výrobky jsou dostupné již od května 2014 v partnerských salonech Schwarzkopf Professinal.

Vyzkoušejte komplexní servis o pánské vlasy s [3D]MEN!
Vyzkoušejte komplexní servis o pánské vlasy s [3D]MEN!

[3D]MEN Pečující řada – 100% vytvořená pro muže

Pečlivý výběr pečujících přípravků pro muže nabízí [3D] pečující efekty pro posilnění vlasů, bezprostřední osvěžení vlasové pokožky s okamžitě znatelným účinkem a aktivaci vlasových kořínků. Přípravky jsou vhodné pro normální vlasy, mastnou vlasovou pokožku, pokožku náchylnou k tvorbě lupů a řídnoucí vlasy.

OSVĚŽENÍ – pro důkladně osvěženou vlasovou pokožku

[3D]MEN Šampon pro vlasy a tělo

Hloubkově osvěžující přípravek určený pro mytí vlasů i těla. Bohatá pěna s vyrovnaným pH zároveň vyživuje a šetrně čistí vlasy a vlasovou pokožku.

  • 250 ml, 249 Kč (doporučená prodejní cena)
[3D]MEN Šampon pro vlasy a tělo
[3D]MEN Šampon pro vlasy a tělo

ČIŠTĚNÍ – pro důkladně umytou vlasovou pokožku

[3D]MEN Hloubkově čistící šampon

Důkladně očistí vlasy během 15 sekund. Šampon odstraní z normálních až mastných vlasů a vlasové pokožky odolné nahromaděné zbytky přípravků a jakékoli stopy po mastnotě. Zanechává vlasy dokonale čisté a zároveň poddajné.

  • 250 ml, 249 Kč  (doporučená prodejní cena)
[3D]MEN Hloubkově čistící šampon
[3D]MEN Hloubkově čistící šampon

PROTI LUPŮM – pro vlasovou pokožku bez šupinek

[3D]MEN Šampon proti lupům 

Okamžité a efektivní odstranění šupinek lupů. Šetrný šampon s efektivní koncentrací keratinu, pyrithionu zinku a alantoinu.

  • 250 ml, 249 Kč  (doporučená prodejní cena)
[3D]MEN Šampon proti lupům
[3D]MEN Šampon proti lupům

[3D]MEN Tonikum proti lupům

Efektivně odstraňuje šupinky lupů. Pomáhá chránit před svěděním a zarudnutím. Lehký fluid s efektivní koncentrací provitamínu B5 a pyrithionu zinku.

  • 150 ml 379 Kč  (doporučená prodejní cena)
[3D]MEN Tonikum proti lupům
[3D]MEN Tonikum proti lupům

AKTIVACE – pro silnější a plnější vzhled vlasů

[3D]MEN Šampon pro aktivaci kořínků

Aktivuje kořínky a pomáhá navrátit hustotu vlasů omezením jejich vypadávání. Pantenol, taurin a karnitin jsou tři klíčové ingredience, které společně působí na vlasech, vlasové pokožce a v koříncích pro zvýšení produkce faktorů vlasového růstu a vyživení vlasového folikulu.

  • 250 ml, 249 Kč (doporučená prodejní cena)
[3D]MEN Šampon pro aktivaci kořínků
[3D]MEN Šampon pro aktivaci kořínků

[3D]MEN Sérum pro aktivaci kořínků

Aktivace kořínků. Efektivně pomáhá navrátit hustotu vlasů omezením jejich vypadávání. Obsahuje vysoce efektivní koncentraci tří klíčových ingrediencí, které společně působí na vlasech, vlasové pokožce a v koříncích pro zvýšení produkce faktorů vlasového růstu a vyživení vlasového folikulu.

  • 7x 10 ml 699 Kč  (doporučená prodejní cena)
[3D]MEN Sérum pro aktivaci kořínků
[3D]MEN Sérum pro aktivaci kořínků

STYLING

[3D]MEN Stylingová řada – extrémní fixace, maximální možnost přetváření a ultra strukturované styly

[3D]MEN prémiové stylingové přípravky splňují tři klíčové rozměry výkonu pánského stylingu a přináší [1] fixaci, [2] strukturu a [3] tvarování. Sortiment nabízí Silný fixační gel pro ostré, strukturované tvary a lesklý vzhled, Tvarující vosk pro maximální možnost přetváření a přirozený lesklý vzhled a Krém pro zvýraznění struktury pro silnou fixaci, přetvořitelnou strukturu a matnou konečnou úpravu.

[3D]MEN Silný fixační gel

Extrémně silný fixační gel. Vytváří ostré, strukturované tvary. Přirozeně lesklý konečný vzhled.

  • 150 ml, 249 Kč (doporučená prodejní cena)
[3D]MEN Silný fixační gel
[3D]MEN Silný fixační gel

[3D]MEN Tvarující vosk

Krémový vosk pro maximální možnost přetváření. Vytváří a přetváří pomocí stylů popírajících gravitaci. Přirozeně lesklý vzhled.

  • 100 ml, 249 Kč (doporučená prodejní cena)
[3D]MEN Tvarující vosk
[3D]MEN Tvarující vosk

[3D]MEN Strukturující hlína

Silná fixace. Přetvořitelná struktura pro rozcuchané účesy. Matný vzhled.

  • 100 ml, 249 Kč (doporučená prodejní cena)
[3D]MEN Strukturující hlína
[3D]MEN Strukturující hlína

O výrobci – společnosti Henkel

Henkel je celosvětová společnost, jejíž vedoucí značky a technologie působí ve třech oblastech: prací a čisticí prostředky, Beauty Care a lepidla a technologie. Od založení v roce 1876 zaujímá firma Henkel vedoucí postavení na globálním spotřebitelském i průmyslovém trhu, a to zejména se známými značkami, jako je Persil, Schwarzkopf a Loctite. Společnost Henkel má téměř 47 000 zaměstnanců a v účetním roce 2012 dosáhl její obrat částky 16 510 milionů eur a upravený provozní zisk 2 335 miliónů eur. Preferenční akcie společnosti Henkel jsou zařazeny do indexu DAX na německé burze cenných papírů.

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců. 

Zdroj obrázků: Schwarzkopf Professional

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník