Nezáleží na tom, kolik vám je let, jestli 20, 30, 40, 50 nebo více než 60. Máme totiž pro vás 100 účesů pro každý věk.

Zejména s přibývajícím věkem už řešíme nejen to, jestli nám náš účes sluší, ale i to, jestli se hodí pro náš věk a třeba i pro naše kvalitativně ne už tak dokonalé vlasy. Už po třicítce většinou začínáme zápasit s prvními šedinami a barva se pro nás stává naprostou samozřejmostí. A tak třeba přesto, že jsme už více konzervativní a hledáme spíše účesy pro starší ženy, dáváme nakonec více prostoru kreativitě v barvě účesu. A to je dobře. Protože právě směle zvolená barva vlasů, nebo unikátní melír, dokážou s precizním střihem omladit více, než třeba lifting obličeje. Slíbila jsme vám ale univerzální účesy, které vás ve dvaceti udělají nepřehlédnutelnou, ve třiceti módní ikonou, ve čtyřiceti femme fatale, v padesátí vás omladí alespoň o 10 let a v šedesáti definitivně zafixují váš vzhled na hranici, která nepřekročí střední věk. Pojďte se podívat na 100 účesů pro každý věk ze světových hairdressing awards (Comtessa 2016 a Nederland Coiffure Award). Jde o nositelné účesy pro ženy v každém věku.

100 účesů pro každý věk ze světových hairdressing awards (Comtessa 2016 a Nederland Coiffure Award). Jde o nositelné účesy pro ženy v každém věku.

100 účesů pro každý věk ze světových hairdressing awards (Comtessa 2016 a Nederland Coiffure Award). Jde o nositelné účesy pro ženy v každém věku.

GALERIE: 100-krát účesy pro každý věk

100 účesů pro každý věk – aneb co dělá účes univerzálním

Existují pravidla, která udělají účes univerzálním bez ohledu na věk. Která to jsou?

  1. Precizní střih: Bez dokonalého střihu, a je jedno, jestli jde o krátké, polodlouhé nebo dlouhé vlasy, to prostě nepůjde. Právě on je totiž tím, co dělá ledabyle učesané vlasy účesem.
  2. Precizní barva: A s barvou vlasů je stejné. Dokonalé barvy, melíry, vlasy bez odrostů, i kreativní, ne však zbytečně extravagantní, přístup k barvě je to, co účesy dělá vhodnými pro každý věk.
  3. Účes vhodný pro daný typ vlasů: Zcela jiné účesy se hodí pro kudrnaté hrubé vlasy než pro jemné rovné vlásky. Účes je proto vždy třeba přizpůsobit kvalitě vlasů a jejich přirozenosti. Nesnažte se zcela předělat a raději vytěžte maximum z toho, co vám dávají vaše vlastní přirozené vlasy.
  4. Odvaha: Možná by vás to nenapadlo, ale právě odvážný přístup ke střihu, barvě a stylingu je jedním z faktorů, jenž dělají účes univerzální pro každý věk. Kratičké stříbrné vlasy vás udělají zajímavou ve dvaceti i v šedesáti. Stejně tak jako kreativní melír.
  5. Snadná údržba: Hledáme je v každém věku – účesy, které jsou bezúdržbové a které nevyžadují hodinové stání před zrcadlem. Dámské účesy, jenž vypadají stejně dobře ráno po probuzení, během dne, i večer po návratu z práce. A kterýkoliv ze 100 účesů pro každý věk v naší galerii, takovým je.

Zdroj obrázků: účesy kadeřníků a firem (Comtessa 2016 a Nederland Coiffure Award)

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník