Znáte značku Kérastase a vyzkoušeli jste její produkty? Kérastase je značka, která se již 50 let snaží splnit naše sny o krásných vlasech. Podívejte se na deset kultovních produktů v historii značky Kérastase. Rozhodně vás mile překvapí!

MASQUE AU MAIS – 1979

Kérastase vyvíjí první zábal na vlasy s použitím oleje z kukuřičných klíčků, který vyživuje a zvláčňuje vlasy. Kukuřičný škrob nabízí větší plnost, zatímco vosky a kationtové deriváty zvyšují lesk. Dnes se tento produkt nazývá Masquintense.

MASQUE AU MAIS – 1979

LAIT VITAL – 1984

První  tekutá lehká intenzivní péče. Táto lehká péče výsledek vynaložení času a zkušeností, je určen pro suché vlasy a jeho lehká konzistence s galenickými přípravky vypůjčenými z péče o pleť zkrášluje vlasy, aniž by je zatěžovala.

LAIT VITAL – 1984

KÉRASTASE SOLEIL – 1987

Kérastase vyvíjí první řadu pro ochranu vlasů před sluncem. I přes největší vlny veder mají vlasy svého strážce. Oba přípravky, z nichž jeden se používá před pobytem na slunci a druhý po něm, slibují příjemné letní chvíle chráněné před oxidačním stresem.

KÉRASTASE SOLEIL – 1987

SÉRUM RÉPARATEUR – 1989

První nejmodernější sérum pro vyhlazení vlasových kutikul a spojení roztřepených konečků vlasů díky makromolekulám, které vytvářejí kolem všeho, čeho se dotknou, neprostupný obal. Pozdějším vývojem se toto sérum zařadilo do sortimentu Nutri-sculpt. Jeho nynějším nástupcem je Touche Perfection.

SÉRUM RÉPARATEUR – 1989

BAIN SATIN – 1990

První šamponová lázeň, která vtrhla do světa vlasové kosmetiky, neboť vlasy obalí do jemného filmu, dokonce i když se vlasy umyjí. Jejich výživové ukazatele (1.2.3) umožňují přizpůsobené mytí podle přání zákazníků.

BAIN SATIN – 1990

AQUA OLEUM – 1998

První nano-emulze (jojobový a avokádový olej, rozpuštěné ve vodní bázi) schopná proniknout za pouhých 20 vteřin do středu vlasu, kterému dodá výživné látky, aniž by vlasům přidala na hmotnosti. 

AQUA OLEUM – 1998

CIMENT THERMIQUE – 2007

První „posilovač“ vlasu s dvojím účinkem. Tento „stavitel“ se vetře do vlasu, aby jej sjednotil pomocí látky vita-cement, zatím co vita-topseal dodá stavbě vlasu ohebnou ochranu, která je poddajná avšak zároveň pevná.

CIMENT THERMIQUE – 2007

ELIXIR ULTIME – 2010

První elixír se čtyřmi vzácnými oleji. Tento vytříbený elixír se rozprostře na vlasu a vytvoří lesklou glazuru s jedinečnou zářivostí. A navíc vzkřísí přitažlivost kosmetické péče o vlasy navozením příjemných pocitů a technikou nanášení probouzející. 

ELIXIR ULTIME – 2010

INITIALISTE – 2012

První sérum vlasové kosmetiky s přírodními buňkami z jabloně domácí pro výběrovou výživu vlasové pokožky. Podporuje růst vlasů, které září í krásnou proměnou, jsou mnohem atraktivnější a odolnější.

INITIALISTE – 2012

LAQUE COUTURE – 2013

První sprej na vlasy, který zdůrazňuje jemný pohyb vlasů díky mikro-polymeru tvořícímu neviditelnou síťku. Miniaturní flakónek je vše, co žena potřebuje k intenzivní radosti. Dotek módního stylu podle Luigiho Murenu.

LAQUE COUTURE – 2013

Zdroj obrázků: produkty Kérastase

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník