VIDEO – inspirace na účesy pro muže, kteří tvrdí, že se z jejich vlasy nedá nic dělat. 1 muž, 1 kadeřník a 12 různých účesu. To musíte vidět!

Mezi kamarády jsem za odborníka přes vlasy. A tak se občas cítím jako ve slepičárně (dámy prominou). Pořád někdo z kamarádů, jinak plných testosteronu, kdáká něco o svých vlasech – co jakože má s nimi dělat, že mu nestojí (…vlasy jak by měly), a co má dělat s kouty na hlavně – že s těmi jeho vlasy nejde vlastně vůbec, ale vůbec nic dělat. Prostě mám pocit, jakobych se ocitl spíše někde mezi holkami vzdychajícími nad pravdomluvností zrcadla. Kamarádi trpí nejspíš trvalou ztrátou fantasie. Mluvit před nimi o tom, že by mohli zkusit nějakou barvu do vlasů, to vážně nemám odvahu. Vousy zas nenávidí jejich partnerky – prý v nějakém ženském oblbováku četly, že je to samá bakterie a kam se prý hrabe syfilis proti nakažlivosti těchto potvůrek z plnovousu. A tak je můj každodenní večerní pitný režim spojen s nudou sedící v obvykle ještě příliš neřídnoucích kšticích mých kámošů. Už vím, proč nám mužům padají vlasy a proč plešatíme. My si totiž ty vlasy nezasloužíme, když nemáme odvahu s nimi alespoň trochu kouzlit!

VIDEO: 1 muž a 12 účesů – účesy pro muže, kteří se nebojí změny!

 

Zdroj videa: YouTube

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník